32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.11.2019r.

  1. Intencje parafialne.
  2. Jutro dziękujemy Bogu, że po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość, a wydarzyło się to już 101 lat temu.
  3.  W przyszłą niedzielę na Mszach św. będziemy gościć siostry zakonne ze Zgromadzenia Służebnic Najświętszego Serca Jezusowego wraz z ks. kan. Kazimierzem Dąbrowskim.
  4.  Za tydzień w niedzielę o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi, o godz. 1700 Msza św., po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.
  5. 17 listopada w niedzielę będziemy obchodzić III Światowy Dzień Ubogich, z tej racji ofiara na tacę przeznaczona będzie na pomoc ludziom biednym. Natomiast dzisiaj zbierana jest ofiara do puszek na pomoc prześladowanym za wiarę chrześcijanom.
  6. Od dzisiaj można kupować świece na wigilijny stół, duża kosztuje 12 zł., mała 6 zł. Dochód ze świec będzie przeznaczony na różne akcje duszpasterskie skierowane do dzieci z parafii. Również dzisiaj można pobierać ,, Tytki charytatywne ’’, aby wypełnić je darami dla potrzebujących z naszej parafii. Dary przynosimy do kościoła i zostawiamy w kaplicy po prawej stronie . Zbiórka do II niedzieli adwentu tj. do 08.12.br.
  7. Sprawy gospodarcze. W tym tygodniu zostały wywiezione śmieci z cmentarza oraz zapłaciłem podatek parafialny za III i IV kwartał do Kurii w wysokości 742 zł.
  8.  Dziękuję bardzo państwu Elżbiecie i Grzegorzowi Napieraczom za posprzątanie terenu wokół kościoła i przed plebanią.
  9. W najbliższy piątek lub sobotę zapraszam ostatni raz w tym roku mieszkańców Koziołek do posprzątania kościoła.