Koncert Kolęd A.D.2020

W niedziele Chrztu Pańskiego 12.01.2020 po Mszy o godzinie 11:30 w naszej parafii odbył się I Koncert Kolęd. Uczestnikami tego wydarzenia były dzieci, które samodzielnie bądź z pomocą rodziców przygotowały swój występ.
W koncercie wzięło udział 36 dzieci w wieku od 5 do 13 lat. Spotkanie uświetnił występ trio muzycznego – skrzypce, akordeon i klarnet. Każdy uczestnik otrzymał paczkę. Słodkie upominki ufundował Ks. Proboszcz Krzysztof Górski. Koncert zakończył się występem młodego akordeonisty Adama Loby a na koniec wszyscy zaśpiewali pastorałkę „Od serca do ucha”. Spotkanie przebiegało w bardzo miłej atmosferze a dzieci otrzymały duże brawa od publiczności. Parafianie z zainteresowaniem i radością obejrzeli występ młodych artystów.