OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 03.01.2021r.

2.Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś przedłużył dyspensę od obowiązku uczestnictwa we Mszy świętej w niedziele i święta nakazane do dnia 17.01.2021r. Korzystających z dyspensy zachęcam do udziału we Mszy św. w dni powszednie.

3.W Uroczystość Trzech Króli Msze św. o godz. 900 i 1130.  W związku z tą uroczystością można nabyć zestaw po 3 zł.,   w którym jest mirra, węgielek i kreda. W tym dniu ofiary składane na tacę będą przeznaczone na misje.

4.W miesiącu styczniu Msze św. odprawiane są o godz. 1630, jutro wyjątkowo o godz. 1700.

5.Bóg zapłać rodzinom, które zaprosiły mnie z wizytą duszpasterską.

6.Szczególne podziękowania kieruję pod adresem Panów, którzy wczoraj założyli izolację pionową przy murze oraz kostkę.

7.Wreszcie kościół doczekał się czasów, kiedy woda spływająca z dachu do rynien jest odprowadzana w pewnej odległości od fundamentów. Kosztowało to tylko 610 zł. Wczoraj za różne materiały elektryczne, izolacyjne parafia zapłaciła 1140 zł.

8.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.