OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA -19.09.2021 r.

1.W parafii Podwyższenia Świętego Krzyża w Brzezinach w dniu dzisiejszym rozpoczynają się  rekolekcje ewangelizacyjne, które prowadzi Katolickie Stowarzyszenie w służbie Nowej Ewangelizacji – Wspólnota św. Tymoteusza. Rekolekcje potrwają do środy. W dni powszednie Msza św. z homilią o godz. 1000 i 1800. O godz. 1930 Biblijne spotkanie wieczorne.   Program rekolekcji wywieszony jest w gablocie. Bardzo zachęcam do wzięcia w nich udziału.

2.Dzisiaj o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi, o godz. 1700 Msza św., po niej  krótka adoracja Najświętszego Sakramentu.

3.W najbliższy czwartek zapraszam na spotkanie biblijno – modlitewne, które rozpocznie się o godz. 1930 w oratorium.

1. Duszpasterstwo Rolników zaprasza w niedzielę 26 września na jubileuszową pielgrzymkę rolników do bazyliki archikatedralnej. O godz. 12.30 Msza św. dziękczynna za plony.

5.Duszpasterstwo Rodzin zaprasza małżeństwa na weekendowe rekolekcje do ośrodka rekolekcyjnego w Porszewicach k/Łodzi w terminie 1-3 października. Zgłoszenia przyjmowane są przez stronę www.spotkaniamalzenskie-lodz.pl

6.Bóg zapłać Osobom ze Stefanowa za organizację tegorocznych dożynek parafialnych. W związku z tym świętem zostały złożone ofiary pieniężne od osób, którym leży na sercu dobro materialne kościoła. Od mieszkańców Kobylina i Kobylinka 410 zł. , Kotulina Górnego, Zacywilek Starych 730 zł. , Zacywilek Nowych 270 zł. , Kołacina 240 zł., Kotulina 300 zł., Stefanowa 300 zł., Woli Cyrusowej 500 zł., Woli Cyrusowej Kolonia 200 zł. Nadolnej Kolonii 300 zł., Kołacinka 735 zł. oraz od rodziny Sobczyków 300 zł. Bóg zapłać za te ofiary.

7.W przyszłą niedzielę będą liczone osoby uczestniczące we Mszy św. i przyjmujące Komunię św.

8.Od jutra rozpoczynam przyjmowanie na modlitwę wypominkową za zmarłych.

9.Bóg zapłać Paniom za dekorację kościoła kwiatami.

10.Dzisiejsze ofiary do puszki są zbierane na potrzeby Stolicy Apostolskiej.