OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 11 NIEDZIELA ZWYKŁA – 14.06.2020r.

2.Św. Jan Paweł II powiedział : Kościół buduje się z Eucharystii. Dziękuję parafianom i gościom, że zaangażowali się w całodobową adorację wystawionego Najświętszego Sakramentu.

3.W poniedziałek na godz. 1830, a w czwartek na godz. 1900 zapraszam młodzież do kościoła w celu przygotowania się od strony liturgicznej do przyjęcia sakramentu bierzmowania.

4.W piątek obchodzimy uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. W tym dniu nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych. Msze św. o godz. 1700 i 1800. Na zakończenie Mszy św. nastąpi obrzęd błogosławieństwa wianków.

5.Przypominam, że nabożeństwa czerwcowe w dni powszednie odprawiane są o godz. 1730, w najbliższą sobotę ze względu na śluby wyjątkowo po Mszy św. około godz. 1845.

1. W najbliższy piątek na godz. 1830 zapraszam na spotkanie chórek dziecięcy do oratorium.

7.Za tydzień w niedzielę o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi, o godz. 1700 Msza św., po niej adoracja Najświętszego Sakramentu. W tym dniu również będzie odprawiana Msza św. o godz. 1500.

8.Bóg zapłać wszystkim osobom, które w minionym tygodniu pracowały dla naszej parafii, szczególne podziękowania za piękne udekorowanie ołtarzy kwiatami dla osób z Kołacina wieś.

9.W najbliższym tygodniu do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Kotulina.

10.Jutro o godz. 900 rano parafia ma sprawę w Sądzie Rejonowym w Brzezinach przeciwko SED FREE Spółka z o. o.  – o zapłatę odszkodowania z powodu usterek związanych z renowacją kościoła.

1. Dzisiejsza taca jest przeznaczona na budowę kościołów w Archidiecezji Łódzkiej. Za złożone ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.
  2. Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.