OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 12 NIEDZIELA ZWYKŁA – 21.06.2020r.

1.Intencje.

2. W środę obchodzimy uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Msze św. będą odprawiane o godz. 1700 i 1800. W tym dniu swoje imieniny obchodzi Pan organista Jan Kmieciak. Pamiętajmy o Nim w naszych osobistych modlitwach, aby Bóg dał mu zdrowie w posłudze dla naszej parafii.

3. W czwartek na godz. 1830 zapraszam młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu  bierzmowania oraz ich rodziny. O tej godzinie rozpocznie się sprawowanie sakramentu pojednania dla tej grupy. Będzie spowiadało dwóch kapłanów. Po spowiedzi św. ostatnia próba przed tą uroczystością.

4. W piątek na godz. 1830 zapraszam rodziców i młodzież do posprzątania i przygotowania kościoła na sobotnią uroczystość udzielenia sakramentu Bierzmowania, która rozpocznie się o godz. 900 rano. Tej posługi wobec naszej młodzieży dokona ks. Arcybiskup Metropolita Łódzki Grzegorz Ryś.

5. Nasza parafia otrzymała zalecenia powizytacyjne od ks. biskupa Ireneusza Pękalskiego. W zaleceniach duszpasterskich ks. biskup m.in. napisał, że „należy zachęcić wszystkie zespoły i grupy do żarliwej modlitwy w intencji tych, którzy rzadko uczestniczą w niedzielnej mszy świętej. Tę intencję powinno się uwzględniać także w modlitwie powszechnej odmawianej podczas sprawowania niedzielnych i świątecznych mszy świętych”.

6.Bóg zapłać mieszkańcom Kołacin Osiedle za zebraną ofiarę w wysokości 640 zł. przeznaczoną na wywóz śmieci z cmentarza. Bóg zapłać rodzicom dzieci, które już przystąpiły do I Komunii św. w naszej parafii za ofiarę pieniężną przeznaczoną na częściowe ufundowanie krzeseł, które znajdują się w prezbiterium.

7. W miniony poniedziałek na sprawę do Sądu Rejonowego nie stawił się przedstawiciel SED FREE Spółka. Pozwolę sobie przypomnieć, że Spółka ta wykonywała 2013r. renowację naszej świątyni. Sąd postanowił wydać wyrok zaocznie, o którym w określonym czasie poinformuję parafian.

8. Bóg zapłać wszystkim Osobom, które w minionym tygodniu pracowały dla naszej parafii.