OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 30 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.10.2020r.

1.Intencje.

2. Przyjmuję na wypominki roczne i jednorazowe przez najbliższy tydzień na plebanii. W sobotę tj. 31.X. będę przyjmował wypominki na cmentarzu od godz. 1000 oraz 1 listopada od godz. 800 rano.

3. W związku z decyzją Księdza Arcybiskupa Grzegorza Rysia na naszym cmentarzu parafialnym nie będzie sprawowana Msza św. w uroczystość Wszystkich Świętych. W tym dniu w kościele zostaną odprawione Msze św. o godz. 900, 1130 w intencji zmarłych wymienianych w wypominkach rocznych, natomiast o godz. 1500 w intencji zmarłych wymienianych w wypominkach jednorazowych.

4. We wspomnienie wszystkich wiernych zmarłych tj. 2 listopada Msze św. w naszym kościele będą sprawowane o godz. 1000 i 1700. Przed Mszą św. o godz. 1000 będzie odmówiona modlitwa za zmarłych.

5. Już można włączyć się do akcji Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom przez zakup specjalnych świec, które zapłonął na wigilijnych stołach. Dzisiaj świece można zakupić w zakrystii lub na plebanii. Są również do nabycia kalendarze na rok 2021 ze zdjęciem naszej świątyni oraz porządkiem nabożeństw w parafii.

6. Bóg zapłać Paniom z Kołacinka za ubranie i posprzątanie kościoła. Zapraszam za tydzień.

7. Bóg zapłać za ofiary składane na prace remontowe w naszej światyni.

8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.