OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – ODPUST PARAFIALNY – 08.11.2020r.

2.Dzisiaj w Kościele Katolickim w Polsce obchodzimy Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym. Z tej racji zbierana jest ofiara do puszek na pomoc prześladowanym za wiarę chrześcijanom.

3 W środę dziękujemy Bogu, że po 123 latach zaborów Polska odzyskała niepodległość. Msze św. w naszym kościele o godz. 900 i 1130.

4.W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić IV Światowy Dzień Ubogich. Ofiary składane w tym dniu na tacę będą przeznaczone na pomoc ludziom biednym.

5.Za tydzień w niedzielę o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi , o godz. 1700 Msza św., po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.Od dzisiaj można pobierać „ Tytki charytatywne ‘’, aby wypełnić je darami dla potrzebujących z naszej parafii. Dary przynosimy do kościoła i zostawiamy w kaplicy po prawej stronie. Zbiórka do II niedzieli adwentu tj. 06.12.br.

7.Można kupować świece na wigilijny stół, duża kosztuje 12 zł., mała 6 zł.

8.Bóg zapłać za ofiarę przelaną na konto parafialne w wysokości 500 zł, a przeznaczoną na prace remontowe, od  pewnej rodziny z Woli Cyrusowej. Bóg zapłać za ofiary składane z różnych wiosek naszej parafii. Niedługo powiem w jakiej wysokości  poszczególne wioski złożyły ofiarę.

9.Wczoraj od ulicy została zamontowana po renowacji brama. Wiele rzeczy trzeba było w niej naprawić lub wymienić.  Kosztowało to parafię 5500 zł. Wczoraj też w naszej świątyni została przeprowadzona dezynfekcja. Dziękuję pani wójt Danucie Supera za wyrażenie zgody, a strażakom z OSP Wola Cyrusowa za jej przeprowadzenie.

10.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.