OGŁOSZENIA PARAFIALNE – 34 NIEDZIELA – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 22.11.2020r.

2.W poprzednią niedzielę zostały poświęcone opłatki na wigilijny stół. W tym roku pan organista Jan Kmieciak postanowił zrezygnować z roznoszenia opłatków po parafii. Dlatego roznosi je ksiądz Proboszcz lub inne osoby wyznaczone do tego zadania przeze mnie. We wtorek od godz. 1500 będą roznoszone opłatki w Woli Cyrusowej Kolonia, w środę od 1200 Kołacin wieś, w czwartek Zacywilki Dolne, Kotulin Górny, w sobotę Kołacinek wieś. Do rodzin mieszkających w blokach oraz na osiedlu związanym z dawnym P.G.R. rozniesie pani Bogumiła.

3.Za tydzień I niedziela adwentu, tradycyjnie po wypominkach rozpoczynających się o godz. 830 będą śpiewane Godzinki do N.M.P.

4. W przyszłą niedzielę o godz. 1500 z naszego kościoła będzie transmisja na żywo Mszy św. dla młodzieży. Serdecznie zapraszam z naszej parafii młodych ludzi do wzięcia udziału w tej Eucharystii.

Transmisję będzie można obejrzeć na stronie internetowej Niedzielne Dziękczynienie Młodych lub na facebook E – parafia Kołacinek.

6.Do tej pory następujące wioski złożyły ofiarę na remont muru i renowację bramy : Bielanki 410 zł. , Stefanów 825 zł., Kobylinek 380 zł. , Kołacin k/ Henrykowa 370 zł. , Kołacin Osiedle 500 zł. , Kołacin Kolonia 210 zł., Zacywilki Nowe 800 zł. , Kobylin 780 zł., Kołacinek 1920 zł. Z Woli Cyrusowej wieś od pewnej rodziny 600 zł. Za te ofiary składam serdeczne Bóg zapłać.

7.Za wywóz śmieci z cmentarz w tym miesiącu parafia zapłaciła tylko 3200 zł. Zachęcam do zabierania z cmentarza odpadów z tworzyw sztucznych do swoich gospodarstw i stamtąd niech będą odbierane przez spółkę PreZero.

8.Można jeszcze pobierać „Tytki charytatywne‘’, aby wypełnić je darami dla potrzebujących z naszej parafii. Dary przynosimy do kościoła i zostawiamy w kaplicy po prawej stronie. Zbiórka do II niedzieli adwentu tj. 06.12.br.

9.Bóg zapłać Paniom, które chętnie w minioną sobotę posprzątały kościół.