OGŁOSZENIA PARAFIALNE – II NIEDZIELA PO BOŻYM NARODZENIU – 02.01.2022 r.

1.Intencje.                                                                                                     

2.W poniedziałek i wtorek nie będzie sprawowana Msza św. w naszym kościele, natomiast wyjątkowo w sobotę nie będzie odprawiana Msza św. popołudniu tylko o godz. 900 rano.                                                                                                                     

3.W czwartek tj. 06 stycznia obchodzimy uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. w naszym kościele będą odprawiane o godz. 900 i 1130. W tym dniu o godz. 1100 sprzed OSP w Kołacinie wyruszy Orszak Trzech Króli. Serdecznie zapraszam dzieci, młodzież i dorosłych do wzięcia udziału w tej manifestacji wiary. Taca z tej uroczystości przeznaczona będzie na misje.                                                                                              

4.W uroczystość Objawienia Pańskiego odbędzie się obrzęd błogosławieństwa mirry i kredy. Dzisiaj już  można nabyć po 3 zł. zestaw w którym znajduje się mirra, kreda oraz węgielek.

5.W tym tygodniu przypada I piątek miesiąca. Do Osób chorych udam się z Komunią św. od godz. 930. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 1630. W tym dniu adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 1800.

6.W najbliższą niedzielę na godz. 1130zapraszam dzieci przystępujące w tym roku do pierwszej Komunii św. wraz z rodzicami. Po Mszy św. zostanie zorganizowany dziecięcy koncert kolęd, który będzie polegał na zaśpiewaniu wybranej przez dziecko kolędy z podkładem muzycznym lub bez. Za udział w koncercie dzieci otrzymają słodycze.                                                                                                                                                                                                                      

7.Porządek wizyty duszpasterskiej na najbliższy tydzień :

Poniedziałek – 03.01. – Kołacin koło Henrykowa i Henryków

Wtorek      –   04.01. –  Kołacin Kolonia

Środa     –        05.01. –  Kołacin od państwa Burzyńskich

W czwartek i piątek nie będzie kolędy

Sobota –            08.01. –  Wola Cyrusowa Wieś – od państwa Świderek nr 44 do pani Janiny Krakowiak

Proszę przyjechać po księdza Proboszcza o godz. 900 rano.