OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA ADWENTU – 13.12.2020r.

1.Intencje.

2.Szczególnym sposobem adwentowego czuwania są rekolekcje, które dzisiaj rozpoczęły się w naszej parafii. W poniedziałek i we wtorek Msze św. z nauką rekolekcyjną będą sprawowane o godz. 900, 1600 i 1800. Ze względu na obostrzenia zachęcam również do uczestniczenia w nich na żywo przez transmisję internetową o godz. 1800 w poniedziałek i wtorek na naszym facebooku parafialnym : E – Parafia Kołacinek. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty podczas trzech dni rekolekcji. W poniedziałek i wtorek taca będzie przeznaczona dla ks. Rekolekcjonisty jako wyraz naszej wdzięczności. Polecajmy również w naszych osobistych modlitwach ks. Adriana.

3.Ksiądz Proboszcz będzie uczestniczył dopiero we wtorek w rekolekcjach parafialnych ponieważ w poniedziałek o godz. 2400 kończy kwarantannę. W czwartek zrobił badanie na obecność wirusa SARS CoV – 2 wynik okazał się negatywny. Nie ma żadnych objawów chorobowych. Czuje się zdrowotnie bardzo dobrze przez cały czas trwania kwarantanny oraz z utęsknieniem wyczekuje zakończenia się tego okresu. W kwarantannie znalazł się dlatego, że spotkał się z panem X, który był nosicielem wirusa SARS CoV – 2.

4.Jutro o godz. 1000 jest odbiór remontowo – konserwacyjny muru. Niestety ks. Proboszcz nie będzie mógł uczestniczyć w tym odbiorze.

5.Za tydzień w niedzielę o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi , o godz. 1700 Msza św., po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.W tym tygodniu z opłatkami na stół wigilijny ks. Proboszcz uda się od godz. 1300 we wtorek do mieszkańców Pieniek Henrykowskich, Syberii, w środę Kobylin, Kobylinek, w czwartek od godz. 1400 Henryków, w piątek od godz. 1300 Kołacin Kolonia, w sobotę od godz. 1100 Koziołki.

7.Bóg zapłać drogim parafianom z Woli Cyrusowej wieś za ofiarę na remont muru w wysokości 1670 zł.

8.Dziękuję Bogu, że w naszej parafii są ludzie, którzy coś konkretnego czynią dla naszego kościoła. Mam na myśli Panów, którzy w sobotę zakładali kostkę brukową, zajmowali się pracami porządkowymi. Dziękuję Paniom za posprzątanie kościoła.

9.Dzisiaj do puszki zbierane są ofiary na Fundusz Ochrony Macierzyństwa.

10.Za tydzień za dobrowolną ofiarą będzie można otrzymać wodę święconą w specjalnie przeznaczonych do tego buteleczkach.

11.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.