OGŁOSZENIA PARAFIALNE III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 07.03.2021r.

1.Arcybiskup Metropolita Łódzki przedłużył dyspensę od uczestnictwa w niedzielnej Mszy św. do 27 marca 2021 roku. Korzystających z niej zachęca do wspólnej modlitwy w  domu, oglądania transmisji Mszy św. i   uczestnictwa w Eucharystii   w dni powszednie.

2.W naszej parafii rozpoczęły się rekolekcje wielkopostne, które zakończą się w środę. Proszę Parafian, aby znaleźli czas  i zaplanowali sobie uczestnictwo w tych rekolekcjach, tym bardziej, że nie ma dyspensy od nawrócenia wielkopostnego. Przez trzy dni rekolekcji będzie możliwość skorzystania z sakramentu pojednania . Postarajmy się jak najliczniej skorzystać z tego sakramentu. Msze św. z nauką rekolekcyjną w dni powszednie o godz. 900, 1630 i 1800.

3.Od poniedziałku do środy ofiary zbierane na tacę będą przeznaczone na dzieła apostolskie prowadzone przez Zakon Ojców Jezuitów do którego należy Ojciec rekolekcjonista.

4.W przyszłą niedzielę ksiądz Proboszcz rozpoczyna prowadzenie rekolekcji wielkopostnych w parafii Chrystusa Króla w Zgierzu. Zastąpi księdza Proboszcza ksiądz wikariusz Grzegorz.

5.Bóg zapłać za ofiary złożone na tacę gospodarczą i dzisiejszą.

6.Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.