OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 20.03.2022 r.

  1. Intencje.

2.W piątek tj. 25 marca będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Od wielu lat w tym dniu przeżywamy Dzień Świętości Życia.  Podczas Mszy św. o godz. 1700 możemy włączyć się w Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego, natomiast Matkom w stanie błogosławionym zostanie udzielone uroczyste błogosławieństwo. Formularz duchowej adopcji można odebrać w zakrystii.                                                    

3.W piątek ze względu na obchodzoną uroczystość pańską nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.                               

4.W przyszłą niedzielę rozpoczną się w naszej parafii rekolekcje wielkopostne, które zakończą się w środę tj. 30.03. W dni powszednie nauki dla dorosłych będą podczas Mszy św. o godz. 1000      i 1800. Z sakramentu pojednania będzie można skorzystać podczas czterech dni rekolekcji.

Dzieci i młodzież ze szkoły podstawowej  w Kołacinie przyjeżdżają na rekolekcje od poniedziałku do środy na godz.1115. Młodzież przygotowującą się do przyjęcia sakramentu bierzmowania zapraszam drugi raz do kościoła w poniedziałek i we wtorek celem wysłuchania nauki rekolekcyjnej o godz. 1700.                     

5.W naszej parafii  1 kwietnia tj. w piątek o godz. 1830 będzie prowadzony przez Szkołę Nowej Ewangelizacji z Łodzi kurs Nowe Życie.   Jest on skierowany  do Osób, które pragną doświadczyć spotkania z Jezusem i otrzymać Nowe Życie – życie w doświadczeniu bliskości samego Boga. Kurs ten kończy się w południe  w niedzielę. Zapisy u ks. Proboszcza.

6.W minionym tygodniu została zakończona instalacja fotowoltaiki. Została ona zgłoszona do Polskiej Grupy Energetycznej w Łowiczu.

7.Bóg zapłać za dzisiejszą tacę gospodarczą.

8.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.