OGŁOSZENIA PARAFIALNE – III Niedziela Zwykła – 24.01.2021

1. Intencje.

2.Przypominam, że w tym tygodniu   w poniedziałek tj. 25.01. na Mszę św. o godz. 1700 zapraszam Parafian z Kołacina Wieś, parafian mieszkających w blokach oraz z Kołacina Kolonia. We wtorek tj. 26.01. na godz. 1700 zapraszam Parafian z Pieniek Henrykowskich, Henrykowa, Nadolnej Kolonii i Syberii . W czwartek na godz. 1700 tj. 28.01.  zapraszam Parafian z Koziołek Kobylina, Kobylinka, Bielanek, Marianowa Kołackiego i Jabłonowa. W tych dniach Eucharystię będę sprawował w intencji o Boże błogosławieństwo dla Parafian z wyżej wymienionych wiosek. Natomiast w przyszłym tygodniu  w poniedziałek tj. 01 lutego na godz. 1700 zapraszam do uczestnictwa we Mszy św. Parafian z Kołacinka.

3.W przyszłą niedzielę z naszego kościoła o godz. 1500 będzie transmisja na żywo Mszy św. dla młodzieży i dorosłych. Transmisję będzie można obejrzeć na stronie internetowej Niedzielne Dziękczynienie Młodych lub na facebooku E–Parafia Kołacinek. Oprawę  muzyczną podczas Eucharystii poprowadzi wspólnota ewangelizacyjna Samuel. Serdecznie zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

4.Dziś, z rozporządzenia Episkopatu Polski, przed kościołami w całej Polsce prowadzona jest zbiórka pieniężna na wsparcie ofiar trzęsienia z ziemi, które dotknęło Chorwację.

5.Bóg zapłać za składanie ofiar kolędowych oraz za posprzątanie kościoła.