OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 03.05.2020r.

2. Dzisiaj w Kościele katolickim rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.
3.Przypominam, że nabożeństwa majowe w naszym kościele odprawiane są o godz. 1730. W tym tygodniu wyjątkowo w środę i sobotę o godz. 1700.
4.Zgodnie z wieloletnią wiejską tradycją religijną od poniedziałku tj. 04 maja rozpoczynam sprawowanie Mszy świętych przy kapliczkach naszej parafii. W poniedziałek o godz. 1900 odprawię Mszę św. w Kotulinie, a we wtorek o godz. 1900 w Koziołkach. Zapraszam mieszkańców tych wiosek, a szczególnie młodzież do wspólnej modlitwy.
5.Rozkład terminów Mszy św. sprawowanych przy kapliczkach w miesiącu maju jest wywieszony w gablocie i podany na stronie internetowej parafii.
6.Młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania proszę, aby indywidualnie umawiała się z ks. Proboszczem na egzamin, dzwoniąc wpierw na urzędowy telefon o numerze 601803268.
Proszę również, aby ta grupa młodzieży w okresie wielkanocnym uczestniczyła w nabożeństwach majowych oraz skorzystała z sakramentu pojednania.
7.Bóg zapłać za jałmużnę wielkopostną składaną dla seniorów naszej parafii w wysokości 640 zł. Już w tym tygodniu na leki, środki higieniczne wydam 200 zł. dla pewnej rodziny.
8.Bóg zapłać paniom z Woli Cyrusowej za sprzątanie i bardzo piękne udekorowanie kościoła. W przyszłym tygodniu zapraszam ponownie.
9.Parafia ma do sprzedania długie bele drzewne z których można zrobić deski.
10. Bóg zapłać za ofiary pieniężne na utrzymanie parafii.