OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – 25.04.2021

1.Dzisiaj w Kościele katolickim rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Powołania do kapłaństwa i życia zakonnego.

2.Przypominam, że nabożeństwa majowe w dni powszednie w naszym kościele będą odprawiane o godz. 1730, w niedzielę i w uroczystość Najśw. Maryi Panny po Mszy św. o godz. 1130.

3.W każdą niedzielę miesiąca maja ok. godz. 840 będą śpiewane Godzinki do NMP.

4.Zgodnie z wieloletnią wiejską tradycją religijną od wtorku tj. 04 maja będą  sprawowane Msze święte przy kapliczkach naszej parafii. We wtorek, 04. 05. o godz. 1900 zostanie odprawiona Msza św. w Nadolnej Kolonii,  w czwartek, 06.05. o godz. 1900 w Kotulinie, w sobotę, 08.05. o godz. 1900 w Woli Cyrusowej. Zapraszam mieszkańców tych wiosek, a szczególnie młodzież do wspólnej modlitwy.

5.Nasza parafia udzieliła pomoc finansową dla pewnej rodziny w wysokości 800 zł., natomiast z tacy z poprzedniej niedzieli przekazaliśmy na Seminarium Duchowne 640 zł.

6.Wydział Duszpasterstwa Młodzieży zaprasza do bazyliki archikatedralnej w Łodzi na pielgrzymkę maturzystów, która odbędzie się 2 maja br. o godz. 1900.

7.Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina, że termin na złożenie wniosku o przyznanie płatności na rok 2021, upływa w dniu 17.05.2021r. Wniosek można złożyć wyłącznie w formie elektronicznej za pomocą aplikacji eWniosekPlus. Oznacza to, że nie są przesyłane do rolników papierowe wnioski spersonalizowane. Nie ma także możliwości składania oświadczeń o braku zmian w stosunku do roku ubiegłego.

8.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.