OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 14.03.2021r.

2.W poniedziałek, wtorek i środę Msze św. będą wyjątkowo sprawowane o godz. 1630. W czwartek nie będzie odprawiana Msza św. w parafii.

3.W Piątek przypada uroczystość św. Józefa, Patrona Archidiecezji Łódzkiej. Msza św. z kazaniem o godz. 1700. Po Mszy św. wystawienie Najśw. Sakramentu i nabożeństwo do św. Józefa. W tym dniu nie obowiązuje nas wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych.

4.W sobotę 20 marca na godz. 1700 zapraszam na Mszę św. dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i ich rodziców.

5.W przyszłą niedzielę o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi, o godz. 1700 Msza św., po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

6.W minioną środę zakończyły się rekolekcje wielkopostne. Bóg zapłać za uczestnictwo w rekolekcjach oraz za dary w postaci ciast, wędlin, mięsa drobiowego i przygotowanego obiadu.

7.W piątek tj. 12 marca został dostarczony wniosek do urzędu Marszałka Województwa Łódzkiego o dotację na remont budowlano – konserwatorski ogrodzenia muru kamiennego od strony północnej.

8.Bóg zapłać za przelew na konto parafialne  w wysokości 160 zł.

9.Za tydzień w trzecią niedzielę miesiąca będzie taca gospodarcza na inwestycje w parafii.

1. Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.