OGŁOSZENIA PARAFIALNE – IV NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 22.03.2020 r.

1. W czasie epidemii w każdą niedzielę do godz. 1800 będzie otwarty przedsionek kościoła. Można indywidualnie przyjść i pomodlić się.
  2. Zapraszam do korzystania z sakramentu pokuty przed lub po Mszy św.
  3. Od 02 do 04 kwietnia 2020r. w godz. 1700 – 1800 będę czekał na szanownych parafian w konfesjonale. Będzie też możliwość przyjęcia Komunii św.
  4.  Arcybiskup Metropolita Łódzki wzywa nas, abyśmy każdego dnia o godz. 2030  odmawiali różaniec w intencji osób chorych oraz tych, którzy się nimi opiekują, jak również służb medycznych i sanitarnych, a także o pokój serca i łaskę nawrócenia.
  5. Pamiętajmy o posłudze miłosierdzia wobec osób samotnych czy chorych z naszej okolicy czy sąsiedztwa.
  6. Od pani wójt Danuty Supera nasza parafia otrzymała płyn do dezynfekcji rąk. Bardzo dziękujemy. Korzystajmy z niego przed każdą Mszą św.
  7. 25 marca tj. w środę będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego . Od wielu lat w tym dniu przeżywamy Dzień Świętości Życia.               W tym dniu podczas Mszy św. o godz. 1700 można przystąpić do dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego. Formularz duchowej adopcji można odebrać w zakrystii.
  8.  Pamiętajmy, że w przyszłą niedzielę jest zmiana czasu z zimowego na letni.
  9.  Dziękuję paniom z Woli Cyrusowej Kolonia za świadectwo posługi sprzątania kościoła. Za tydzień po raz ostatni z tej miejscowości zapraszam osoby do tej posługi.
  10.  Zachęcam do nabywania i czytania tygodnika Niedziela.
  11. Bóg zapłać za ofiary złożone na dzisiejszą tacę.