Ogłoszenia parafialne – IV Niedziela Zwykła – 31.01.2021r.

  1. Przypominam , że jutro o godz. 17 sprawuję Mszę św. w intencji parafian z Kołacinka.
  2. We wtorek tj. 02 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego. Podczas Mszy św. o godz. 9, 17 i 18 będę błogosławił świece.
  3. W święto Ofiarowania Pańskiego obchodzimy Dzień Życia Konsekrowanego z tego względu w Archidiecezji Łódzkiej będą zbierane ofiary do puszek na potrzeby zakonów kontemplacyjnych.

4.W środę nie będzie sprawowana Eucharystia  o godz. 17 tylko o godz. 730 .                                                                                                

  1. W pierwszy piątek miesiąca od godz. 9 udam się do Osób chorych. Spowiedź dla dzieci, młodzieży i dorosłych od godz. 1615. W tym dniu po Mszy św. odbędzie się adoracja Najśw. Sakramentu do godz. 19. Serdecznie zapraszam.

6.W sobotę na godz. 17 zapraszam na Mszę św. dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. wraz z Rodzicami.                                                                                           

7.Od dzisiejszej niedzieli do ostatniej niedzieli czerwca, za wyjątkiem niedzieli wielkanocnej oraz III niedzieli miesiąca będą odprawiane Msze św. godz.15.                                                 

8.Bóg zapłać za posprzątanie kościoła i składane ofiary kolędowe.