Ogłoszenia parafialne – Niedziela Miłosierdzia Bożego – 19.04.2020r.

1.Intencje.

2.Dzisiejszą niedzielą rozpoczynamy w Kościele Katolickim Tydzień Miłosierdzia – czas, który jest wezwaniem do refleksji i bardziej uważnego rozejrzenia się wokół, by lepiej dostrzec tych, którzy szczególnie potrzebują naszej pomocy w wymiarze duchowym czy materialnym.

3.Od dzisiaj można przynosić do kościoła nasze skarbonki z jałmużną wielkopostną.

4.Od 20 kwietnia zostały złagodzone obostrzenia co do ilości osób w kościele. 15 m2 powierzchni ma przypadać na jedną osobę. W naszej Świątyni może więc uczestniczyć w nabożeństwie lub Mszy św. nie więcej jak 20 osób. Z tego względu podjąłem decyzję o wprowadzeniu dodatkowej Mszy św. w niedzielę o godz. 1500. Msze św. będą odprawiane o tej godzinie od przyszłej niedzieli . Proszę Parafian, aby dzwonili do ks. Proboszcza na numer 601803268 w godzinach od 1600 do 1730 i zgłaszali swoje uczestnictwo na poszczególne godziny Mszy św. na najbliższą niedzielę tj. 26.04.br. Gdy zajdzie taka potrzeba może być również odprawiona Msza św. o godz. 1700.

5. W ostatnich dwóch tygodniach zostały usunięte z cmentarza przy pomocy podnośnika dwa drzewa, została do usunięcia tylko uschła akacja.

6. Bóg zapłać Panom za prace porządkowe na cmentarzu i na terenie należącym do parafii. Szczególne podziękowania dla pana Grzegorza Napieracza za prace ogrodnicze.

7. W przyszłym tygodniu po raz drugi zapraszam do sprzątania kościoła Osoby z Woli Cyrusowej.

8. Zachęcam do odmówienia dzisiaj w domu Koronki do Miłosierdzia Bożego.