OGŁOSZENIA PARAFIALNE – NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ 07.06.2020r.

1.Intencje.
2.Ksiądz Arcybiskup Grzegorz Ryś , 27 czerwca br. tj. w sobotę o godz. 9.00 rano udzieli sakramentu bierzmowania młodzieży z naszej parafii. Z tego względu zapraszam rodziców kandydatów do bierzmowania we wtorek na godz. 18.40 do kościoła na spotkanie. Natomiast spotkanie dla kandydatów jest w poniedziałek, 15.06.2020r. o godz. 18.30. Obecność obowiązkowa. Ostateczny termin dopuszczania do sakramentu bierzmowania przewidywany jest do piątku do godz.16.00.

3.W czwartek jest Uroczystość Bożego Ciała. W tym roku ze względu na stan epidemii w naszej Ojczyźnie nie będzie uroczystej procesji do czterech ołtarzy. Po Mszy św. o godz. 11.30 odbędzie się procesja dookoła kościoła, zakończy się ona przy jednym ołtarzu, który będzie znajdował się przy drodze prowadzącej na cmentarz. Ołtarz ten przygotuje wieś Kołacinek. Zapraszam w sposób szczególny dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, dziewczynki do sypania kwiatków, strażaków z OSP Wola Cyrusowa, Syberia, Kołacin, Kołacinek, Kotulin, asystę, chór, ministrant oraz parafian i gości.

4.W Boże Ciało będą sprawowane Msze św. o godz. : 9.00, 11.30 i 15.00.

5.Komunikat parafialny odnośnie doby eucharystycznej.
6.W sobotę nabożeństwo czerwcowe zamiast o godz. 17.30 zostanie odprawione o godz. 21.00.
7.W naszej parafii powstaje wspólnota Żywego Różańca. Potrzebujemy jeszcze parę Osób do zawiązania wspólnoty.
8.Bóg zapłać Rodzicom dzieci komunijnych za prace porządkowe w kościele i na zewnątrz świątyni. Do sprzątania Kościoła po raz ostatni w tym miesiącu zapraszam mieszkańców Kołacina wieś.
9.Dzisiaj jest zbiórka ofiar do puszek na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.
10. Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.