OGŁOSZENIA PARAFIALNE – Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata – 21 listopada 2021

NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA – 21.11.2021 r.

1.Intencje.

2.Dziś jest Msza św. o godzinie 1700 w intencjach Maryi Królowej Pokoju.

3.W piątek na godz. 1700zapraszam członków wspólnot Żywego Różańca do uczestnictwa we Mszy św. , która będzie sprawowana w ich intencji.

4.W tym tygodniu w godzinach popołudniowych czyli po godz. 1200 będą roznoszone poświęcone opłatki na wigilijny stół  w następujących miejscowościach, we wtorek w Stefanowie, w środę w Kotulinie, w czwartek w Zacywilkach Dolnych, Kotulinie Górnym, w piątek                    w Woli Cyrusowej Kolonia, w sobotę od godz. 1100                     w Woli Cyrusowej Wieś.

5.Za tydzień I niedziela adwentu, tradycyjnie po wypominkach rozpoczynających się o godz. 830 będą śpiewane Godzinki do N.M.P. W tym dniu zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 1130 i spotkaniu formacyjnym.

6.Po Mszy św. można nabyć świece na wigilijny stół, duża kosztuje 13 zł., mała 7 zł.

7.Dziś możemy złożyć ofiarę do puszek na rzecz migrantów z granicy polsko-białoruskiej.   Środki zebrane podczas tej  kwesty zostaną przeznaczone na finansowanie działań pomocowych na terenach przygranicznych oraz na proces długotrwałej integracji uchodźców, którzy zdecydują się pozostać w Polsce.

8.W przyszłą niedzielę taca gospodarcza będzie przeznaczona na zakup tablic ogłoszeniowych, które już parafia otrzymała. Koszt tych tablic to suma 3400 zł.

9.Bóg zapłać za dzisiejszą tacę przeznaczoną na utrzymanie W.S.D. w Łodzi.

10.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.