OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY 30.05.2021 r.

  1. Intencje.

2. Jutro Msza św. o godz. 1900 w Kołacinie wsi, na placu zabaw.

3.W miesiącu czerwcu nabożeństwa do Najśw. Serca Pana Jezusa będą odprawiane o godz. 1730. Serdecznie zapraszam.

4. W czwartek przypada Uroczystość Najśw. Ciała i Krwi Chrystusa . W tym dniu Msze św. będą odprawione o godz. 900 i 1130. Nie będzie sprawowana Msza św. popołudniu. Po Mszy św. o godz. 1130 i litanii do Najśw. Serca Pana Jezusa wyruszy procesja do czterech ołtarzy. Zapraszam do udziału w niej parafian oraz gości, dzieci pierwszokomunijne i rocznicowe, dziewczynki do sypania kwiatków, kandydatów do sakramentu bierzmowania, asystę, chór, ministrantów, strażaków z OSP Wola Cyrusowa do niesienia baldachimu.

5. Proszę, aby pierwszy ołtarz przygotowali parafianie z Kołacinka przy cmentarzu i Wsi, drugi Wola Cyrusowa Wieś, trzeci Zacywilki Nowe i Stare, czwarty OSP z Kotulina.

6. W piątek przypada pierwszy piątek miesiąca. Od godz. 930 udam się do Osób chorych. Spowiedź od   godz. 1715. W tym dniu nabożeństwo czerwcowe zostanie odprawione po Mszy św. o godz. 1800 . Adoracja Najśw. Sakramentu potrwa do godz. 2000. Serdecznie zapraszam.

7. Pragnę założyć drugą wspólnotę Żywego Różańca. Jeżeli są Osoby chętne to proszę się zgłosić do ks. Proboszcza.                  8.Została pokryta srebrem patena ślubna do obrączek. Kosztowało to parafię 500 zł.

9. Przypominam, że dzisiaj są zbierane ofiary do puszki na kolonie letnie dla dzieci, natomiast za tydzień na budowę Świątyni Opatrzności Bożej w Warszawie.

10. Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.