OGŁOSZENIA PARAFIALNE – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 16.05.2021r.

1. Intencje.

2. Przypominam, że dzisiaj jest nabożeństwo majowe o godz. 1630, a po nim Msza św. o godz. 1700.

3. Bóg zapłać pani katechetce Marzenie za przygotowanie dzieci do przyjęcia Pana Jezusa do swoich serc.

4. Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie i udekorowanie kwiatami kościoła, za wykoszenie trawy wokół kościoła oraz za dar ołtarza w wysokości 1600 zł. Pieniądze te w części pokryły zakupioną tapicerkę na ławki, która kosztowała 6000 zł.

5. Zapraszam dzieci pierwszokomunijne oraz ich rodziców do uczestnictwa w nabożeństwie majowym i Mszy św. w tzw. Białym Tygodniu.

6. Za tydzień w niedzielę obchodzimy III najważniejsze święto w Kościele Katolickim, mianowicie Uroczystość Zesłania Ducha św. Uroczystość ta kończy okres wielkanocny.

7. W sobotę na godz. 900 rano zapraszam dzieci do skorzystania z sakramentu pokuty, które w najbliższą niedzielę na Mszy św. o godz. 1130 będą świętować pierwszą rocznicę przyjęcia Komunii św.

8. W tym tygodniu o godz. 1900 sprawuję Mszę św. przy kapliczce we wtorek w Henrykowie, w środę w Pieńkach Henrykowskich, w czwartek w Kobylinku, w piątek w Kobylinie, natomiast we wtorek 25.05. w Bielankach, 26.05. w środę w Kołacinie osiedle . Zakończenie modlitw po parafii będzie miało miejsce na placu zabaw w Kołacinie wieś w poniedziałek 31.05.2021r.

9. Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

10. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę gospodarczą.