OGŁOSZENIA PARAFIALNE – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA – 17.05.2020r.

1. W poniedziałek tj. 18 maja z racji setnej rocznicy urodzin Karola Wojtyły zapraszam na Mszę św. dziękczynną o godz. 17.00 za dar św. Jana Pawła II dla Kościoła Katolickiego i narodu polskiego. W tym dniu nie będzie Mszy św. o godz. 18.00.
2. W tym tygodniu Msze św. przy kapliczkach o godz. 19.00 będą odprawione : w poniedziałek – Henryków , wtorek – Nadolna Kolonia, środa – Pieńki Henrykowskie, czwartek – Kobylin, piątek – Kobylinek, sobota – Wola Cyrusowa.
3. Przypominam, że nabożeństwa majowe w naszym kościele są odprawiane w dni powszednie o godz. 17.30, w niedzielę przed Mszą św. o godz. 16.30.
4. Podczas nabożeństwa majowego można skorzystać z sakramentu pokuty.
5. Każdy katolik wierzący jeżeli nie ma przeszkód, powinien w obecnym okresie wielkanocnym przyjąć Komunię św. O tym mówi jedno z przykazań kościelnych.
6. O1 czerwca tj. w poniedziałek zapraszam młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania na Mszę św. o godz. 1800. Po Mszy św. spotkanie w kościele. Przypominam młodym ludziom, że czekam na zgłaszanie się do księdza Proboszcza w sprawie dopuszczenia do przyjęcia sakramentu bierzmowania.
7. Bóg zapłać wszystkim Osobom, które w minionym tygodniu pracowały dla naszej parafii. Do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Kołacina wieś.
8. Bóg zapłać za wszelkie ofiary składane na utrzymanie parafii.