OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XII NIEDZIELA ZWYKŁA – 20.06.2021 r.

1.Dzisiaj ze względu na III niedzielę miesiąca jest Msza św. o godz. 1700.

2.W najbliższy wtorek Pan Jezus Miłosierny  zapraszam do kościoła na godz. 1900 dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania do spotkania z Nim w sakramencie pojednania. Natomiast w czwartek na godz. 1830 zapraszam młodzież przygotowującą się do bierzmowania wraz z rodzicami do uczestnictwa we Mszy św. o godz. 1830. Po Mszy św. będzie można zakupić książkę pt. ,, Wszystko o sakramencie bierzmowania ‘’. Książka ta daje odpowiedź na pytanie, co należy wiedzieć na egzaminie przed bierzmowaniem ? . Cena książki 10 zł.

3.W piątek po Mszy św. wieczornej zapraszam na spotkanie członków Żywej Róży do oratorium.

4.Od przyszłej niedzieli nie będzie już Mszy św. o godz. 1500. Jedynie w III niedzielę miesiąca o godz. 1700. Przypominam, że w naszej parafii liturgia niedzielna jest już sprawowana podczas Mszy św. popołudniowej w sobotę.

5.Według obostrzeń sanitarnych Osoby uczestniczące w liturgii w kościele mają mieć założone maseczkę na  usta i nos.

6.Pod koniec czerwca w naszym kościele zostanie zainstalowany telewizor 58’’, system serafin z aplikacją mobilną ( zawiera 4 tys. pieśni, refreny psalmów, Pismo św. , teksty liturgii słowa, obrazki, zdjęcia, filmy ) .

7.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.

8.Bóg zapłać za dzisiejszą tacę gospodarczą.