OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XIV NIEDZIELA ZWYKŁA – 05.07.2020r.

1. Intencje.

2.Nasza parafia otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 72800zł. na remont budowlano-konserwatorski ogrodzenia muru kamiennego. Z tego względu chciałbym serdecznie podziękować paniom Barbarze Kosma i wójt Danucie Supera za przygotowanie tego wniosku, Staroście Brzezińskiemu pani Renacie Kobiera za wspieranie tego wniosku. Prace budowlano-konserwatorskie podjęte będą już w tym roku.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 1130 zapraszam do oratorium wspólnotę rodziców modlących się za dzieci na różańcu.

4. Przypominam, że w okresie wakacyjnym nie ma Mszy św. o godz. 1500.

5.W dwie niedziele tj. 19 i 26 lipca po Mszach św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich samochodów.

6. W niedzielę 26 lipca, dziesięcioro dzieci z naszej parafii na Mszy św. o godz. 900 przystąpi do pierwszej Komunii św.

7. Jutro tj. 06 lipca mija jak rok temu zostałem Proboszczem w tutejszej parafii. Na Mszy św. o godz. 1830 m. in. będę dziękował Bogu za wszelkie dobro jakie przez wiele osób dokonało się w tej wspólnocie parafialnej.

8. Bóg zapłać mieszkańcom Kotulina za posprzątanie i piękne ubranie kwiatami kościoła. Bóg zapłać mieszkańcom Kołacina wieś za ofiarę w wysokości 830 zł. przeznaczoną na wywóz śmieci z cmentarza. 9. Na cmentarzu znajdują się śmietniki w których są umocowane worki. Proszę tam rzucać wkłady plastikowe po zniczach oraz znicze szklane.

10. Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.