OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XV NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020r.

2.W poniedziałek nie będzie odprawiana Msza św. w naszym kościele.

3.W niedzielę 19 i 26 lipca po Mszach św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa kierowców i ich samochodów.

4.Za tydzień w niedzielę o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi, o godz. 1700 Msza św., po niej adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.W minionym tygodniu zostały złożone wszystkie dokumenty do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego potrzebne do podpisania umowy na dotację remontu budowlano-konserwatorskiego ogrodzenia muru kamiennego. Parafia przedstawiła skorygowany kosztorys w wysokości 87921,09zł . Wkład własny parafii to 15121,09 zł.

6. Bóg zapłać za usunięcie drzewa, skoszenie trawy oraz posprzątanie kościoła. Za tydzień ostatni raz w tym roku do sprzątania naszej świątyni zapraszam mieszkańców Kotulina.

7. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.