OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVI NIEDZIELA ZWYKŁA -19.07.2020r.

1.Intencje.

2.Dzisiaj na zakończenie Mszy świętych zostanie odmówiony akt zawierzenia kierowców Matce Bożej Królowej Polski, następnie modlitwa poświęcenia pojazdów i błogosławieństwa kierowców. Również za tydzień odbędzie się błogosławieństwo pojazdów.

3.Z racji na III niedzielę miesiąca dzisiaj jest różaniec o godz. 1630 i Msza św. o godz. 1700.

4.W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 900 rano dziesięcioro dzieci z naszej parafii przystąpi do I Komunii Św. Z tej racji w tym dniu będzie odprawiona dodatkowa Msza św. o godz. 1500, aby parafianie, którzy przychodzą zwykle na godz. 900 mogli ustąpić miejsca rodzinom dzieci pierwszokomunijnych i przyszli na godz. 1500.

5.W tym tygodniu zgodnie z tradycją zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych do posprzątania i udekorowania kwiatami kościoła.

6.Spółka SED FREE odwołała się od wyroku wydanego przez Sąd Rejonowy w Brzezinach. Sprawa dotyczy remontu kościoła.

7.W tym roku dożynki parafialne odbędą się w niedzielę 30 sierpnia br. Przewodniczą mieszkańcy Kotulina i Nadolnej Kolonii.

8. Powoli rozpoczyna się czas intensywnej pracy rolników przy zbiorze plonów. Niech Pan Bóg Wam błogosławi w ciężkiej pracy.

9. Bóg zapłać wszystkim Osobom, które pracowały w minionym tygodniu dla parafii.

10. W przyszłą niedzielę jest zbiórka do puszek na wsparcie dzieci i młodzieży, którzy potrzebują naszej pomocy u progu nowego roku szkolnego.

11.Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.