OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 26.07.2020r.

2.Od 01 do 24 sierpnia w parafii będzie zastępował podczas urlopu ks. Proboszcza ks. Adrian Anielak, który został w tym czasie mianowanym przez ks. Arcybiskupa Grzegorza Rysia wikariuszem parafii w Kołacinku.

3.Dzisiaj jest jeszcze możliwość udzielenia błogosławieństwa dla kierowców i ich pojazdów.

4.W pierwszą niedzielę sierpnia na zakończenie Mszy św. o godz. 1130 zostanie odprawione nabożeństwo eucharystyczne.

5.W naszej parafii firma „Harkabuz” z Raby Wyżnej podjęła prace czyszczenia, wymiany popękanych listw gontowych oraz podwójnej impregnacji gontu na dachu kościoła i dzwonnicy. Prace te przyczynią się do tego, że zmniejszy się 4-krotnie nasiąkliwość wodą gontu. Inwestycja ta jest dość droga, dlatego z góry dziękuję za każde ofiary które będą składane na ten cel.

Przypominam, że nr konta parafialnego podany jest na stronie internetowej parafii, a od dzisiaj również umieszczony jest w gablocie.

6.Parafia zamówiła dwa komplety obrusów ołtarzowych na zwykły i adwentowy okres liturgiczny. Cena dwóch kompletów wynosi 2654 zł.

7.Prace remontowe muru kamiennego rozpoczną się w drugiej połowie sierpnia.

8.Przez najbliższe 4 tygodnie do sprzątania kościoła zapraszam mieszkańców Bielanek i Syberii.

9.Bóg zapłać rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za umycie okien, posprzątanie i udekorowanie kwiatami kościoła.

10.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.