OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA 01.08.2021r.

1.Intencje.

2.W pierwszy czwartek miesiąca od godz. 900 rano udam się do chorych.

3.W tym tygodniu w pierwszy piątek miesiąca przypada  święto Przemienienia Pańskiego.  W tym dniu będzie możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 1715. Po Mszy św. o godz. 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 2000. Podczas wystawienia Najśw. Sakramentu zostanie odprawione nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa. Serdecznie zapraszam do uczestnictwa w adoracji Najśw. Sakramentu.

4.W dniach 6 – 30  sierpnia ks. Proboszcz jest na urlopie. W tym czasie ksiądz arcybiskup Grzegorz Ryś wikariuszem parafii  mianował księdza neoprezbitera Michała Staszewskiego, który swoją posługę będzie pełnił do 20.08.br. Od soboty tj. 21.08.br. ks. Proboszcza będzie zastępował ojciec Józef Klemenz Jezuita z Wrocławia, prowadził ostatnio w naszej parafii rekolekcje wielkopostne.

5.Zwracam się z prośbą, aby sprawy związane z ewentualnym pogrzebem lub duszpasterskie załatwiać po Mszy św. wieczornej czyli od godz. 1830 w kancelarii parafialnej. Podczas urlopu proszę parafian, aby uszanowali mój wypoczynek i nie dzwonili do mnie na telefon komórkowy.

6.W poniedziałek 23.08.br. ks. Proboszcz będzie obecny podczas urlopu  w parafii.

7.Dzisiaj zbieramy ofiary do puszki na pomoc chrześcijanom w Libanie, a w przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę Centrum Studiów Jana Pawła II w Łodzi.

8.Do dekorowania kościoła kwiatami w miesiącu sierpniu zapraszam mieszkańców Kołacina Wsi i z bloków.

9.Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.