OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 02.08.2020r.

1. Intencje.

2. W tym tygodniu przypada w czwartek święto Przemienienia Pańskiego.

3. W pierwszy piątek miesiąca do chorych udam się o godz. 900 rano. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty od godz. 1730. Po Mszy św. o godz. 1800 wystawienie Najświętszego Sakramentu do godz. 2000. Podczas wystawienia Najśw. Sakramentu zostanie odprawione nabożeństwo do Najśw. Serca Pana Jezusa.

4. W przyszłą niedzielę ofiary na tacę będą przeznaczone na budowę Centrum Studiów Jana Pawła II w Łodzi.

5.Bóg zapłać rodzicom dzieci , które tydzień temu przystąpiły do pierwszej Komunii św. za ofiarę w wysokości tysiąc złotych. Zgodnie z wolą rodziców ofiara ta jest przeznaczona na ufundowanie krzeseł znajdujących się w prezbiterium.

6.Parafia zakupiła do kościoła dwa piękne komplety obrusów ołtarzowych do kościoła. Kosztowały 2654 zł.

7. W miniony czwartek zakończyły się prace konserwatorski na dachu kościoła i dzwonnicy. Polegały one na czyszczeniu gontu, wymianie niektórych zniszczonych listw gontowych oraz na podwójnym pokryciu impregnatem gontu.

8. Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.