OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 03.10.2021 r.

1.Intencje.

2.W październiku nabożeństwa różańcowe będą odprawiane o godz. 16.30. Msza św. wieczorna będzie sprawowana o godz. 17.00. Do uczestnictwa w tym nabożeństwie w sposób szczególny zapraszam dzieci i młodzież przygotowującą się do sakramentu bierzmowania.

3.W czwartek przypada w liturgii wspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej, patronki wspólnot Żywego Różańca.

4.W sobotę tj. 9.X.br. w sanktuarium Matki Bożej Łaskiej o godz. 1015 zbierają się pielgrzymi z Archidiecezji Łódzkiej należący do wspólnot Żywego Różańca. Program pielgrzymki jest wywieszony w kruchcie kościoła. Zachęcam do wzięcia udziału w tej pielgrzymce. W tym dniu wyjątkowo Msza św. o godz. 11.00 rano. Różaniec bez wystawienia Najśw. Sakramentu o godz. 16.30.

5.Nasza parafia otrzymała dotację z Urzędu Marszałkowskiego w wysokości 74.080 zł na prace konserwatorskie ogrodzenia muru kamiennego od strony północnej. Dlatego w tym miesiącu będą podjęte prace konserwatorskie dotyczące tego obiektu.

6.Bóg zapłać za dzisiejszą tacę przeznaczoną na utrzymanie Wyższego Seminarium Duchownego w Łodzi.

7.W przyszłą niedzielę składamy ofiary do puszki na Fundację ,,Dzieło Nowego Tysiąclecia‘’. Fundacja opłaca stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości.

8.Łódzki Urząd Wojewódzki w ramach akcji #SzczepimySię organizuje punkt szczepień przeciwko COVID-19 w Dmosinie w dniu 10 października w godzinach od 9.00 do 15.00 na placu OSP w Dmosinie. Chętne osoby będą mogły przyjąć szczepionkę jednodawkową Johnson and Johnson.

9.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.