OGŁOSZENIA PARAFIALNE – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA – 10.10.2021 r.

2.Dziś z okazji XXI Dnia Papieskiego, które jest obchodzone pod hasłem Nie lękajcie się zbierane są ofiary do puszki na stypendia dla zdolnej i niezamożnej młodzieży z małych miejscowości.

3.W sobotę na godz. 1700 zapraszam do uczestnictwa we Mszy św. rodziców wraz z dziećmi przygotowującymi się do pierwszej Komunii św.

4.W najbliższą niedzielę zapraszam kandydatów do sakramentu bierzmowania wraz z rodzicami na Mszę św. o godz. 1130. Po Mszy św. i różańcu spotkanie w kościele dla rodziców. W tym też dniu o godz. 1630 różaniec z rozważaniami medjugorskimi, o godz. 1700 Msza św. w intencjach Maryi Królowej Pokoju, następnie adoracja Najświętszego Sakramentu.

5.Przypominam, że w dzień powszedni po ostatniej Mszy św. wieczornej zapisuję zmarłych na modlitwę wypominkową oraz przyjmuję intencje na  2022 r.

6.W przyszłą niedzielę jest tzw. taca gospodarcza. Będzie ona przeznaczona na remont parkanu od strony ulicy .

7.Na cmentarzem parafialnym proszę nie zostawiać śmieci na ziemi. Został przywieziony duży kontener do niego proszę składować śmieci związane z cmentarzem.

8.Na zewnątrz kościoła, obok wejścia do zakrystii został zainstalowany przeciwpożarowy główny wyłącznik prądu, na tablicy rozdzielczej zostało wymienione 12 wyłączników, został sprawdzony stan techniczny instalacji elektrycznej i odgromowej. Koszt powyższej usługi wyniósł 2100 zł.

9.Parafia czeka na decyzję Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków dotyczącą prac związanych z remontem muru.

10.Zapraszam do nabywania i czytania prasy katolickiej.