V NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 21.03.2021r.

1. Intencje mszalne.

2. 25 marca tj. w czwartek będziemy obchodzić Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Od wielu lat w tym dniu przeżywamy Dzień Świętości Życia. W trakcie uroczystej Mszy św. o godz. 1700 można przystąpić do dzieła duchowej adopcji dziecka poczętego. Formularz duchowej adopcji można pobrać w zakrystii lub przy wyjściu z kościoła. Na uroczystość w sposób szczególny zapraszam matki w stanie błogosławionym ponieważ będą mogły otrzymać specjalne błogosławieństwo.

3. W piątek na godz. 1700 zapraszam na Mszę św. członków Żywego Różańca.

4. Za tydzień niedziela palmowa. Na mszach św. odbędzie się obrzęd błogosławieństwa palm.

5. Pamiętajmy, że w przyszłą niedzielę jest zmiana czasu z zimowego na letni.

6. W tym roku w Wielką Sobotę w kościele i na wioskach będę święcił pokarmy na stół wielkanocny.

7. Za tydzień odbędzie się zbiórka ofiar do puszki na Fundusz Obrony Życia.

8. Bóg zapłać za ofiary na kwiaty do Grobu Pana Jezusa od mieszkańców Kotulina Górnego, Zacywilek Starych w wysokości 340 zł., z Kobylinka w wysokości 110 zł.

9.Zachęcam do nabywania i czytania prasy katolickiej.