Ważne komunikaty

1. W związku z sytuacją epidemii koronawirusa chciałbym poinformować Szanownych Parafian, że podczas Triduum Paschalnego oraz świąt wielkanocnych główne wejście do kościoła parafialnego będzie zamknięte. Do świątyni można wejść tylko drzwiami, które znajdują się od strony zakrystii. Do uczestnictwa we Mszy św. zaproszona jest przede wszystkim rodzina, która zamawiała intencję. Nie może nas uczestniczyć we Mszy św. więcej niż 5 osób, nie licząc niezbędnego minimum służby liturgicznej, organisty oraz kościelnego.

2. Policja prosiła mnie, abym przekazał parafianom, że podczas stanu epidemii na cmentarz parafialny udajemy się przede wszystkim, aby pomodlić się nad grobem zmarłej osoby. Nie jest wskazane w tym czasie udawanie się na cmentarz, aby wykonywać prace porządkowe przy grobie.