Ważny komunikat parafialny

WAŻNY KOMUNIKAT PARAFIALNY.
DOBA EUCHARYSTYCZNA W NASZEJ PARAFII ROZPOCZNIE SIĘ 12 CZERWCA O GODZ. 21.00, A ZAKOŃCZY SIĘ 13 CZERWCA 2020 r. O GODZ. 21.37.
W PIĄTEK O GODZ. 21.00 UROCZYŚCIE ZOSTANIE ZAPALONA NA OŁTARZU LAMPA OLIWNA, KTÓRA OZNACZA JEDNOŚĆ MODLITEWNĄ ARCHIDIECEZJI ŁÓDZKIEJ. ADORACJĘ ROZPOCZNIEMY LITANIĄ DO ŚW. JANA PAWŁA II .
W SOBOTĘ – 13 CZERWCA 2020 r.
O GODZ. 20.00 MSZA ŚW. DZIĘKCZYNNA ZA PONTYFIKAT ŚW. JANA PAWŁA II ORAZ NAWIEDZENIE PRZEZ NIEGO KOŚCIOŁA ŁÓDZKIEGO 13 CZERWCA 1987 r.
O GODZ. 21.00 NABOŻEŃSTWO EUCHARYSTYCZNE DO NAJŚW. SERCA PANA JEZUSA
O GODZ. 21.37 ZAKOŃCZENIE DOBY EUCHARYSTYCZNEJ APELEM JASNOGÓRSKIM I BŁOGOSŁAWIEŃSTWEM NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM .

NIE BĘDZIE W SOBOTĘ TJ. 13 CZERWCA SPRAWOWANE NABOŻEŃSTWO CZERWCOWE O GODZ. 17.30.
SERDECZNIE ZAPRASZAM DROGICH PARAFIAN DO MODLITWY PRZED NAJŚWIĘTSZYM SAKRAMENTEM. POWIERZAJMY BOGU PROBLEMY SWOJE I NASZYCH BLISKICH. MÓDLMY SIĘ ZA NASZĄ WSPÓLNOTĘ PARAFIALNĄ ABY JAK NAJWIĘCEJ OSÓB UCZESTNICZYŁO W NIEDZIELNEJ EUCHARYSTII.